PackShot XPRESS

packshot-express-2PackshotXpress je lehké a mobilní řešení, které zahrnuje naše osvědčené technologie, jako je patentovaná symetrická dispozice osvětlení. Tato umožňuje šíření homogenního a konstantního světla při reprodukci denního světla s teplotou 6500K pro dokonalé podání barev. PackshotXpress je flexibilní řešení, konfigurace lightboxu může být upravena na zakázku s cílem přizpůsobit se očekávání našich klientů. Rovněž umožňuje integraci O3T PackshotSpin točící platformy pro 360-stupňové animace. Lightbox má čtyři stěny, které mohou být odstraněny pro použití doplňků nebo jiného pozadí, a to včetně dveří.

Vzhledem k tomu, že je vyroben z lehkých materiálů, lze jej snadno použít v kanceláři, dílně, studiu nebo u vašich klientů či dodavatelů.

 

Příslušenství, které Vám umožní téměř neomezené využití

packshot-express-1Do lightboxu lze integrovat závěsný rotační kit pro originální 360-stupňové animace produktů, které je nutno zavěsit vertikálně (kabelky, hudební nástroje …).
Tento systém rovněž umožňuje integraci protisvětla pro perfektně bílé pozadí a usnadnění fotografování průhledných produktů při podání všech detailů bez nutnosti grafických oprav.