Packshot Start

photo-packshotstartŘešení PackshotStart spojuje základní funkce schválené firmou PackshotCreator, umožňující jednoduché vytváření 360-stupňových animací produktů – nastavitelný lightbox nabízející optimální osvětlení (lze také integrovat podsvícené pozadí) a softwarově synchronizovanou otočnou platformu. PackshotStart byl vytvořen pro použití kýmkoliv, bez předchozího potřebného školení. Není nic jednoduššího pro tvorbu produktových fotografií: objekt umístíte do lightboxu, prohlédnete si náhled natáčení v reálném čase na obrazovce, můžete použít zoom, oříznutí … vaše obrázky a animace obdržíte během několika málo kliknutí!

Chcete-li vytvořit svoji produktovou animaci, nechte se vést softwarem, který bude automaticky řídit focení a animace kódování ve formátech nejvíce přizpůsobeným vašim potřebám: HTML5, Flash nebo Gif.

PackshotSTART je také k dispozici v sérii BL s podsvíceným pozadím

packshot-start-2Nový PackshotStart BL umožňuje eliminovat všechny vrhané stíny díky svému podsvícenému pozadí. Tato verze nabízí lepší kontrolu nad světlem a ukázala se být vysoce výkonným řešením pro focení na bílém pozadí. Systém určený pro produktovou fotografii – PackshotStart je určen pro všechny uživatele, kteří chtějí fotografovat své výrobky a nevyžaduje žádné zvláštní fotografické dovednosti.

Intuitivní softwarové rozhraní bylo vytvořeno tak, že můžete získat profesionální a okamžité výsledky v několika minutách: celý proces je řízen softwarem, od rámování, funkce zoom až po  úhel pohledu na generování interaktivních animací ve Flashi nebo HTML5 formátu.

Lightbox PackshotStart je vybaven patentovaným systémem PackshotCreator osvětlení: získáte konstantní a homogenní osvětlení o teplotě 6500 ° K, což odpovídá ideální barevné teplotě pro produktovou fotografii. Už se nemusíte starat o problémy způsobené nežádoucími stíny a odrazy vynikajícími při fotografování produktů.

Synchronizovaná otočná platforma

packshot-start-3O3T otočná platforma integrovaná ve vašem PackshotStart řešení je řízena PackshotCreator softwarem a je automaticky synchronizována s fotoaparátem. To vám umožní vytvářet 360-stupňové animace vašich produktů v přesném úhlu.

 

Nastavitelný lightbox

packshot-start-4PackshotStart je řešení, které je snadné nastavit, rozebrat i upravit. Otočná platforma může být odstraněna pro vytvořání statických snímků. Kromě toho, každá stěna boxu je odnímatelná a umožňuje nastavit svoje produktové téma jak si přejete: přidat barevné pozadí, příslušenství atd. Do boxu lze integrovat kompletní sadu pro podsvícení pro ještě výraznější vykreslování barev a textur (volitelný Kit pro podsvícení).

PackshotStart „BL series“

Kit pro podsvícení je speciálně navržen pro PackshotXpress. Je snadné jej nastavit či demontovat za méně než dvě minuty. Tak lze rychle přidat soupravu pro podsvícení do vašeho lightboxu pro ještě lepší vykreslování.