PackShot Spin O9T 2.0

packshot-O9TOtočné stoly PackshotSpin vám umožňují snadné vytváření obrázků a 360-ti stupňových animací pro vaše online prezentace produktů. Tato velkoplošná zařízení jsou speciálně navržena tak, aby unesla těžké a/nebo objemné produkty, přičemž zařízení jsou propojena s vaším počítačem pro možnost okamžitého použití.

Interaktivní animace vašich největších produktů

Zařízení PackshotSpin jsou navržena tak, aby mohla nést i ty nejtěžší produkty. Vytváření 360-ti stupňových animací modelek či modelů, pohovek či televizorů se stává hračkou; hoďte za hlavu technická omezení a zaměřte se na svou bohatou mediální prezentaci.

Ovládněte tvorbu 360-ti stupňových zobrazení

Pouhé 3 kroky pro vytvoření vaší interativní vizualizace:

  • Umístěte váš produkt na na otočný stůl;
  • Sledujte snímání na vaší obrazovce;
  • Software PackshotSpin synchronizuje otočný stůl s fotoaparátem (zachycujícím snímky ve 360-ti stupních) a vytváří animace pouhým jedním kliknutím.

Interaktivní snímání pro všechny typy prostředí a potřeb

Software PackshotSpin vám umožňuje vytvářet vizualizace ve formátech vhodných jak pro tisk (Jpg, Raw), tak pro web (Gif, Flash, HTML5 – kompatibilní s iPhone, iPad, chytrými telefony s Androidem i s tablety). Vytvářejte fotografie a animace v několika formátech najednou. Prezentujte své produkty ve 360-ti stupních na vašich mobilních webových stránkách, ve vašem internetovém obchodě, jako součást vaší emailové korespondence a podobně.

Dvě velikosti pro všechny účely

Zařízení PackshotSpin jsou dostupná ve 2 velikostech: Packshot Spin O6T je zaměřen na svět módy a oblékání a může nést váhu až 100 kg, zatímco Packshot Spin O9T je určen k fotografování těžkých produktů s váhou až 320 kg (nábytek, motocykly, komponenty automobilů, atd.).

packshot-O9-2

360-ti stupňové řešení určené pro vaše největší produkty

  • Určen k fotografování produktů s váhou až 320 kg: nábytek, dekorační předměty, tašky, obuv, přístroje, vybavení pro domácnosti, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací
  • Ideální pro internetové obchodování, marketing, komunikační a reklamní agentury, archívy, kontrolu a řízení kvality, public relations, atd.
  • Velkoplošné otočné stoly dálkově ovládané softwarem