PackShot Sphere X5

packshot-sphere-x5Díky svému unikátnímu systému snímání z 5-ti úhlů získejte 3D Realistické zobrazení vašeho produktu jediným kliknutím – zprostředkujte svým online návštěvníkům interaktivní zážitek a navyšte tak váš obrat.

Multiúčelové zařízení

Tento systém vám umožní snímat produkty s výškou až 200 cm, které jsou obvykle obtížně fotografovatelné. V kombinaci s otočným stolem PackshotCreator R3 unese produkty o váze až 320 kg. V kombinaci s Lightboxem PackshotCreator R3 okamžitě vytvářejte 3D animace na čistě bílém pozadí, bez jakéhokoli retušování.

Šetřete čas díky technologii X5 MultiShooting

Kloubové rameno osazené 5-ti přesně umístěnými fotoaparáty pro okamžité 3D hemisférické zobrazení vašich produktů. Získejte plynulé a detailní 3D Realistické zobrazení díky systému snímání z 5-ti úhlů. Software zajišťuje nejen nastavení a souběžné fotografování 5-ti fotoaparáty, nýbrž také synchronizuje rotaci otočného stolu.

Nový software PackshotCreator 2013

Součástí PackshotSphere X5 je nejnovější mimořádně efektivní software PackshotCreator. Tento software ovládá fotoaparáty, synchronizaci s otočným stolem a vytváření 3D animací jediným kliknutím.
Vlastnosti navržené pro úsporu času. Využijte rozšířené uživatelsky přátelské rozhraní zaměřené na zvýšení produktivity, stejně jako pokročilé funkce optimalizace  obrazu: úpravy úrovní a křivek. Systém shromažďuje každý snímek a s pomocí integrovaného hlubokého zoomu tak generuje Realistickou 3D animaci. Veškerá nastavení mohou být ukládána do knihovny profilů pro jejich další použití.
Pokročilí uživatelé mohou ukládat snímky ve formátech RAW či JPEG; animace mohou být exportovány do formátů Flash, Silverlight a HTML5, který je kompatibilní s chytrými telefony i tablety. Uživatelé internetu jsou tak zváni, aby se prakticky svými prsty dotýkali produktu, prozkoumali jej ze všech úhlů a přiblížili pro rozkrytí i těch nejmenších detailů.
Výsledkem pro uživatele je unikátní online prožitek, zatímco internetový obchod benefituje z velkého přínosu (velké konkurenční výhody).

3D Realistické řešení pro velké rozměry

packshot-sphere-x5-2

  • Určen k fotografování produktů do maximální velikosti 200 cm: nábytek, umělecké předměty, zavazadla, luxusní zboží, sportovní potřeby, motocykly a podobně
  • Produkce 3D a 360-ti stupňových animací a fotografií ve vysokém rozlišení
  • Ideální pro internetové obchodování, fotografická studia, komunikační a reklamní agentury, marketing
  • Unikátní systém “X5 Multishooting” pro snadné a rychlé 3D fotografování
  • 5 dálkově ovládaných fotoaparátů pro hemisférické zobrazení vašich produktů v reálném čase
  • Navržen pro kompletaci s PackshotSpin či PackshotCreator R3