PackShot One

packshotone-1PackshotOne představuje komplexní řešení na klíč pro samostatné vytváření neuvěřitelných obrázků. Součástí je vše – zařízení jednoduše připojíte a během několika sekund vytvoříte své první fotografie a můžete prezentovat Váš produkt jako nikdy předtím.

Osvětlení

Vše je přednastaveno pro prezentaci toho nejlepšího z vašich produktů. Intenzita osvětlení a teplota barvy jsou již optimalizovány: osvětlení je konstantní a homogenní. Kombinace předních a zadních lamp spolu s podsvícením vám poskytují rovnoměrné světlo. Plexisklové rozptylovače vám umožňují vyhnout se všem nežádoucím odrazům.

Žádné obavy, vše je ovládáno softwarem díky průvodci – který dělá práci ve všech směrech jednodušší. Přímá kontrola výsledku na počítači i tabletu: softwarové rozhraní vám pomáhá při umisťování produktu a umožňuje vám odhalit výsledek přímo z vašeho tabletu. Vytvářejte současně obrázky až v 10 různých velikostech, rozlišení a s různými styly. Tyto obrázky mohou být zobrazovány všemi prohlížeči a mobilními jednotkami.

Automatické úpravy: jediným kliknutím navíc upravíte obrázky vašich produktů.

Jednoduché použití

Neexistuje jednodušší řešení pro vytváření neuvěřitelných fotografií vašich produktů. Optimalizované osvětlení, počítačem řízený fotoaparát, automatické odstranění pozadí snímku a jeho okamžité zobrazení na bílém pozadí.

Výkonný – vše navrženo pro úsporu času

Díky vlastnosti funkci PNG+ jsou úpravy automatické a dále tak nemusíte trávit čas manuálními úpravami vašich fotek. Funkce PackshotOneClick vám umožňuje vytvářet několik formátů souborů v různých rozlišeních a velikostech naráz.

Nákladově efektivní

Práce s vaším vlastním PackshotOne je rychlejší než nákup služby: již žádná omezení vzhledem k logistice, váš produkt je vždy připraven k fotografování. Tato cesta je ekonomičtější: náklady na fotografii jsou nižší a odpadají náklady souvisejících s jejich úpravami.

Multiúčelový

  • packshotone-2

    PackshotOne je určen k fotografování všech typů produktů, od nejmenších po nejvyšší, a dokonce i pro těžké produkty s váhou až 40 kg.

  • Perfektní pro fotografování z boku: umístěte produkty až 91 cm vysoké a 83 cm dlouhé. Boční dvířka Lightboxu vámumožňují snadný přístup k vašemu produktu bez nutnosti hýbat s fotoaparátem.
  • Ideální pro snímání shora: transparentní podsvícený stůl vám dovoluje využít možnost snímání rozsáhlého povrchu ovelikosti až 74×91 cm: spodní prádlo, plavky, módní doplňky, dětské oblečení, nádobí a podobně.