PackShot Macro R

packshot-macro-r-1PackshotMacro R je nejnovější inovací od PackshotCreator umožňující rychlé a jednoduché vytváření obrázků ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací vašich nejmenších produktů na čistě bílém pozadí. Pomocí 6 různých stmívatelných zón můžete kompletně ovládat osvětlení Lightboxu.

Nový « Full Lighting Control » systém

Nový PackshotMacro R je vyroben z více než 2000 LED diod umístěných podél vnitřku Lightboxu. Intenzita světla je regulovatelná od 0 do 100% pro každou ze stran (z vnitřních stěn) Lightboxu (přední, levá, pravá, zadní, horní a spodní stěna). Všechny zdroje světla nastavujete nezávisle a tím získáte výsledek, který očekáváte.

Zvládnutí stínů, odrazů a barev

Nastavujte světlo dopadající na produkt přesně. Podsvícení zadní a spodní stěny vám umožňuje odstranit všechny stíny, je-li třeba. Box je vybaven také dvěma nezávislými LED bodovými světly, která jsou určena k fotografování drahokamů.

Pořizování fotografií a animací na čistě bílém pozadí (RGB 255)

Systém Full Lighting vám umožňuje získat snímky a animace s perfektním podáním barev; váš produkt je zobrazen na čistě bílém pozadí a nepotřebuje žádné další retušování. Tento výsledek přímo eliminuje veškeré postprodukční operace (retušování, ořezávání).

Technologie dostupná všem

PackshotMacro R je zcela ovládán softwarem PackshotCreator: zobrazujte si náhled snímání v reálném čase, ovládejte prosvětlení stěn a jediným kliknutím vytvářejte fotografie ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňové animace v HTML5 kompatibilním s iPadem, iPhonem, chytrými telefony s Androidem i tablety. Tyto snímky mohou být rychle umístěny jak na web, tak do tiskových médií.

Technologie Full Lighting Control vytvořená pro nejmenší produkty

  • packshot-macro-r-2Určen k fotografování produktů do maximální velikosti 20x20x20 cm např. klenoty, drahokamy, hodinky, brýle, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací na čistě bílém nebo transparentním pozadí
  • Ideální pro fotografická studia, komunikační a reklamní agentury, marketing, internetové obchody, atd.
  • Systém určený pro makrofotografování (fotografování z blízka)
  • Technologie Full Lighting Control pro perfektní ovládnutí (bezchybné nastavení) světel a odrazů