PackShot Creator X2

packshot-x2Využijte předností výkonu a designu, které přesvědčily více než 6000 společností po celém světě. Jednoduše zachyťte a animujte ve 360-ti stupních veškeré vaše produkty; zvyšte produktivitu s novou vlastností Duálního snímání, která vám dovolí přepnout z režimu „Ready to Print“ do režimu „Ready to Publish“.

3 kroky pro nasnímání vašich produktů:

Umístěte váš produkt dovnitř Lightboxu; vaše zařízení je řízeno počítačem.
Prohlížejte snímání v reálném čase.
Vytvářejte fotografie a 360-ti stupňové animace pouhými několika kliknutími.

Duální režim fotoaparátu

Ovládejte 2 fotoaparáty současně pomocí exkluzivního Duálního režimu fotoaparátu a získejte čas. Toto je ten nejlepší způsob pro vytváření snímků z více úhlů.

Packshot OneClick

Generujte více formátů souborů pouhým jedním kliknutím (Jpeg, Png, Raw, Gif, Flash, HTML5). Veškerá vaše nastavení pro fotografii a animaci (rozlišení, rychlost otáčení, směr otáčení) mohou být uložena pro budoucí použití.

Dva výkonné režimy snímání

  • Režim « Ready to print » je určen k fotografování obrázků pro tisk. Využijte předností symetrického osvětlení studiového typu pro zvětšení detailů a barev vašeho produktu.
  • Režim « Ready to publish » je určen k vytváření animací a fotografií pro internetové obchodování. Předvádějte své položky na bílém či transparentním pozadí díky podsvícení.

Nová verze nejprodávanějšího foto studia

  • packshot-x2-2Určen k fotografování produktů do maximální velikosti 40x40x40 cm: např. potraviny, obaly, tašky, obuv, kosmetika, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací
  • Ideální pro marketing, komunikační a reklamní agentury, archívy, kontrolu a řízení kvality, public relations, atd.
  • Lightbox pracující ve dvou režimech snímání: tisk a web
  • Systém osvětlení využívající stálé homogenní světlo a podsvícení