PackShot Creator R3

packshot-R3Revoluční 3D osvětlení pro 360-ti stupňové zobrazení na čistě bílém pozadí, bez jakéhokoli retušování. PackshotCreator zkombinoval to nejlepší ze svého 10-ti letého know-how, aby navrhl finální řešení, Packshot Creator R3. Žádné počítačem řízené fotografické studio dosud nikdy nenabídlo tolik různých způsobů pro vytváření 360-ti stupňových a 3D obrázků a animací.

Obrázky produktů a animace na čistě bílém pozadí

PackshotCreator R3 je jedinečným řešením, které vám umožní vytvářet 360-ti stupňové a 3D animace na čistě bílém pozadí R, specifická využití software také automaticky generuje (vytváří) snímky na transparentní pozadí.

Kontrola a řízení odlesků a barev

Systém multizonálního podsvícení se skládá ze 4000 stmívatelných LED (po stranách a na dně lightboxu). LED diody PackshotCreator R3 byly speciálně vyrobeny tak, aby vám poskytly ty nejlepší barvy a renderování textur.

Inovativní a optimalizované řešení

Vytvářejte animace vašich produktů ve všech hlavních formátech (Flash, HTML5, Silverlight) a obohaťte je funkcí vysokého zoomu či dynamickými texty k produktům (vysvětlivky, anotace, poznámky, komentáře).
Transparentní otočný stůl integrovaný do lightboxu nesnižuje kvalitu stmívatelného osvětlení.

Řešení plně řízené softwarem

Používání PackshotCreator R3 je pro uživatele mimořádně praktické: nechte software, aby vás vedl celým procesem snímání. Toto řešení poskytne snímky a animace, které mohou být ihned použity: minimalizujte postprodukční úkony (ořezávání, editování, apod.) a získejte čas a peníze.

PackShot Creator R3

  • packshot-r3Určen k fotografování produktů do maximální velikosti 54x54x60 cm: např. obuv, malé tašky (kabelky), obaly, módní doplňky, bílé či reflexní produkty, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací na čistě bílém pozadí
  • Vynikající nástroj pro internetové obchodování, fotografická studia, komunikační a reklamní agentury, marketing, atd.
  • Lightbox s integrovaným stmívacím systémem
  • 3D světelná technologie pro obrázky a animace na čistě bílém pozadí, bez jakéhokoli retušování