PackShot Creator Mini 2.0

packshot-miniPackshotCreator Mini 2.0 je ultra-kompaktním řešením od PackshotCreator určeným k fotografování produktů do maximální výšky 15 cm. Toto vše zahrnující zařízení (zařízení typu „vše v jednom“) ocení zejména šperkařský, kosmetický a potravinářský sektor, výrobci a prodejci brýlí a podobně.

Výroba vizualizací na dosah ruky

Zviditelněte své produkty v rámci podpory prezentace vašich produktů prostřednictvím fotografií ve vysokém rozlišení a interaktivního 360-ti stupňového zobrazení. Zařízení PackshotCreator mohou být používána kýmkoli: jakmile je váš produkt umístěn v Lightboxu, je celý systém ovládán softwarem PackshotCreator, který synchronizuje otočný stůl a fotoaparát (uzávěrku fotoaparátu).

Zvyšte vaši výkonnost

Vlastní nastavení obrázků a animací lze také uložit pro další následné použití.

To nejlepší z fotografických technologií

Lightbox se vyznačuje svým symetrickým a konstantním systémem osvětlení. Výsledkem jsou obrázky a animace na homogenním bílém pozadí. Teplota barvy lamp 6500° K reprezentuje typ denního světla pro lepší podání barev a renderování textur (zobrazování / vykreslování struktury povrchů).

Stovky možností použití

Úžasné obrázky a animace mohou být využity jak pro web (internetové obchody, webové stránky kompatibilní s chytrými telefony, informační bulletiny, databáze / banky obrázků, atd.), tak pro tištěné materiály (katalogy, produktové listy, apod.).

Ministudio vytvořené pro vaše nejmenší produkty

  • packshotcreator-miniUrčen k fotografování produktů do maximální výšky 15 cm: např. hračky, módní doplňky, farmaceutické výrobky, obaly, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací
  • Ideální pro marketing, komunikační a reklamní agentury, kontrolu a řízení kvality, archívy, public relations, atd.
  • Lightbox menších rozměrů se symetrickým systémem osvětlení