PackShot Alto L

packshot-alto-LVeškeré výhody kompletního fotostudia na jediném čtverečním metru – PackshotAlto L pojme produkty / zboží do 100 kg váhy a 120 cm výšky.

Technologie na míru

Využijte výhod jednoduše adaptabilního fotografického prostředí, připraveného k okamžitému použití: nastavte úroveň světlosti v závislosti na objektu a požadované reprodukci. Tři světelné stmavovače na Lightboxu vám dovolují přizpůsobit intenzitu světla z různých světelných zdrojů v systému: čtyř integrovaných symetrických lamp, stejně jako podsvíceného stropu, který zakrývá celou snímací zónu.

360-ti stupňové animace několika kliknutími!

Software PackshotCreator nabízí náhled celého procesu a řídí synchronizaci otočného stolu a fotoaparátu. Tento systém vám pomáhá od A do Z ke snadnému vytváření 360-ti stupňových interaktivních fotografií. Publikujte snímky na vašem webu pro internetové obchodování, zobrazujte své produkty ve 360-ti stupních na vašem iPadu, iPhonu, chytrém telefonu s Androidem či tabletu, vytvářejte své interní databáze snímků, tiskněte své obrázky ve vysokém rozlišení pro vaše tiskové kampaně… existují tisíce způsobů využití tohoto inovativního zařízení.

Řešení určené pro módu a kožešnický průmysl

packshot-alto-L-2Díky svému velkému Lightboxu je PackshotAlto L speciálně navržen k vytváření 360-ti stupňových animací větších předmětů. Verze PackshotAlto L je perfektním řešením pro výrobce v odvětví zavazadel, nábytku, hraček či automobilových dílů.

PackShot Alto L

  • Určen k fotografování produktů do maximální výšky 120 cm: např. zavazadla, obuv, malý nábytek a podobně
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení a 360-ti stupňových animací
  • Ideální pro fotografická studia, komunikační a reklamní agentury, marketing, internetové obchodování, atd.
  • Velkopološný Lightbox se stmívatelným pozadím na zadní straně a na stropě