Lumina Pad

packshot-luminaŘešení LuminaPad bylo navrženo k vytváření fotografií shora jednodušeji a pokrokověji. Jediným kliknutím vytvářejte lehce obrázky ve vysokém rozlišení na čistě bílém či transparentním pozadí určené k okamžitému použití v rámci veškeré vaší tištěné či webové prezentace.

Zcela řízený tabletem

Umístěte váš produkt na podsvícený stůl a rovnou si prohlédněte výsledek na vašem tabletu (iOS or Android) nebo počítači.

 

Řešení na klíč

Systém osvětlení byl navržen, aby vám nabídl přesné podání barev a textur a nechal vás eliminovat nežádoucí stíny i na těch nejsložitějších produktech (krajky, kožešinové oděvy). Nastavení fotoaparátu* a pořízení fotografie jsou pro uživatelské vylepšení zcela řízeny softwarem.

Ovládněte vaše fotografování

Software LuminaPad obsahuje několik nástrojů, které vám pomohou vaše produkty správně umístit, nastavit osvětlení bez přeexponování a, u naprosté většiny produktů automaticky odstranit pozadí obrázku. Uživatel může též současně ukládat několik typů souborů (formátů): JPG snímky na čistě bílém pozadí, PNG soubory automaticky generované na transparentní pozadí, obrázky s integrovanou lupou.

Navržen pro úsporu času a peněz

Jeho mimořádná uživatelská přívětivost a provozní rychlost, spolu s eliminací postprodukčních kroků (maskování a retušování grafikem), šetří čas i peníze.

Znásobte možnosti využití

Rychle vkládejte své obrázky na fotomontáž, obohaťte váš internetový obchod nebo vaše tištěné katalogy o obrázky na čistě bílém či transparentním pozadí, podpořte proces vizualizace vytvořením vaší vlastní databáze snímků.

Řešení vše v jednom pro fotografování shora

  • luminapad-2Určen k fotografování shora produktů o maximální velikosti do 190×124 cm: oblečení, módní doplňky, kožené zboží, textil, nádobí, atd.
  • Produkce fotografií ve vysokém rozlišení na čistě bílém nebo na transparentním pozadí
  • Vhodné pro internetové obchody, fotografická studia, komunikační a reklamní agentury, marketing, atd.
  • Systém osvětlení integrující podsvícení stolu
  • Snímání dálkově ovládané tabletem (iOS či Androidem)